Aktualności

Letnie warsztaty

OFERTA:

Podstawy elektroniki w świecie Minecraft.
Wszystkich miłośników Minecraft zapraszamy na tygodniową przygodę z elektrycznymi obwodami z redstone. Czerwony kamień działa jak okablowanie w układach elektrycznych. To on pozwala blokom kontrolującym zasilanie (przyciskom, płytom naciskowym, linkom i dźwigniom) na komunikowanie się z blokami, które przekazują energię. Zestawiając te bloki i łącząc je czerwonym pyłem, możesz uzyskać bardzo złożone mechanizmy.
Szyfrowanie z Pythonem – tygodniowa zabawa słowami, która uczy dokładności i spostrzegawczości. W trakcie warsztatów poznasz i napiszesz programy służące do:
– tworzenia anagramów i palindromów
– tworzenia i odszyfrowania tzw. „szyfru Cezara”
– tworzenia i odszyfrowania tzw. „szyfru sztachetowego” z amerykańskiej wojny secesyjnej
– tworzenie i odszyfrowania tzw. „szyfru Trevaniona ” z brytyjskiej wojny domowej

Zapraszamy dzieci od 12 lat.
Budowanie i projektowanie własnej strony internetowej.  Warsztaty rozpoczną się od zbudowania bardzo prostej strony internetowej wykorzystującej zwykły HTML i CSS, w kolejnych dniach, uczestnicy będą poznawać kolejne biblioteki i systemy zarządzania treścią, które ułatwiają budowanie stron i serwisów internetowych. Wynikiem prac będzie działająca strona internetowa, będąca blogiem umieszczonym w Internecie. W trakcie warsztatów będziemy używać takich systemów, jak: WordPress, Django i Joomla. Projektując stronę internetową będziemy korzystać z obecnych trendów.
Zapraszamy dzieci od 12 lat.

RABBIDS CODING – tygodniowa zabawa z programowaniem. Letnie warsztaty dla miłośników cyfrowej nauki.
Gra edukacyjna RABBIDS CODING zabierze Was do pewnego statku kosmicznego, opanowanego przez szalone króliki. Korzystając z bloków kodu musisz przekazać królikom instrukcje, aby usunąć bałagan, który stworzyli. Gra nie wymaga znajomości kodowania. Instrukcje są proste i dostępne w specjalnym menu, z którego przeciągniemy je i umieścimy w odpowiedniej kolejności
Podczas warsztatów dzieci będą uczyć się podstaw programowania i logiki algorytmicznej. Poznają pojęcia, takie jak: programowanie sekwencyjne, pętle i warunki.

Zapraszamy dzieci od 7 lat.
Obsługa internetu. Poziom podstawowy. Jak mądrze i bezpiecznie korzystać z narzędzi internetowych.  Z nami założysz konto e-mail, konto Skype lub na innym komunikatorze, konto na dysku w chmurze, z którego będziesz mógł korzystać już zawsze.
1. Instalacja i obsługa przeglądarek internetowych. (rodzaje przeglądarek internetowych, dodatki do przeglądarek internetowych, usuwanie reklam).
2. Obsługa poczty e-mail. (zakładanie konta poczty e-mail, tworzenie maili, wysyłanie, odbieranie, co to jest spam? onfiguracja i korzystanie z programów pocztowych Thunderbird, MS Outlook).
3. Komunikatory internetowe.  (rodzaje komunikatorów internetowych, instalacja i konfiguracja, korzystanie z komunikatorów, wyszukiwanie znajomych, dodawanie do listy znajomych, usuwanie i blokowanie kontaktów, zagrożenia).
4. Portale społecznościowe: Facebook, Instagram, itp.  (czym są portale społecznościowe, zakładanie konta na portalu społecznościowym, korzystanie z portalu społecznościowego).
5. Usługi w chmurze – dyski zdalne. (czym są dyski w chmurze, rejestracja i konfiguracja, korzystanie z dysku w chmurze).

 

 

Zniżki:

Poleć nas!
20% – jeśli polecisz nas jednej osobie dostaniesz od nas zniżkę w wysokości 20%, a osoba, której nas poleciłeś 10%.
30% – jeśli z Twojego polecenia zapisze się 2 osoby, dodatkowo każda z tych osób otrzyma po 10 % zniżki.
40% – jeśli z Twojego polecenia zapisze się 3 osoby, dodatkowo każda z tych osób otrzyma po 10 % zniżki.
50% – jeśli z Twojego polecenia zapisze się 4 osoby, dodatkowo każda z tych osób otrzyma po 10 % zniżki.
Udział w tych warsztatach zapewnia ponadto zniżkę na zajęcia całoroczne.

 
 
 
 

 

Zasady działania BIT-PRO Akademii Komputerowej od 01.07.2020r.

Zasady działania Akademii od 01.07.2020

Oświadczenia podpisane przed przystąpieniem do warsztatów:

Oświadczenie_01.06.2020

 

Przewiń do góry