sala

O nas

Nasza Akademia powstała, żeby pomóc rodzicom i ich dzieciom w wyborze właściwej drogi zawodowej ich pociech, aby odnaleźć i odpowiednio ukierunkować edukację najmłodszych i tych starszych dzieci.

Programowanie to inwestowanie w zawodową przyszłość dziecka.  Programowanie przed wszystkim uczy myślenia przyczynowo-skutkowego. Młody człowiek uczy się myślenia i przewidywania konsekwencji swoich działań, co jest również pomocne w codziennym życiu i dzięki czemu mniej będzie narażone na negatywne wpływy z otoczenia swoich rówieśników. Programując dziecko trenuje rozwiązywanie problemów, buduje pewność siebie i przy okazji dobrze się bawi.

Nasza Akademia to małe, efektywne grupy oraz trenerzy z pasją. Naszym priorytetem jest jakość nauczania oraz indywidualne podejście do każdego ucznia, dzięki czemu rzetelnie  przygotowujemy do zawodu przyszłości.

„ Jeżeli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższa jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość tryumfu i szczęście samodzielności, opanowania”

Janusz Korczak

Przewiń do góry